Strona główna/Aktualności/Zaproszenie do udziału w konkursach humanistycznych: (..)

Zaproszenie do udziału w konkursach humanistycznych: „Moje kosmiczne wakacje” i „Dokąd nas prowadzi twórczość polskich Noblistów?”

19 Września 2020

Zaproszenie do udziału w konkursach humanistycznych

Drodzy Uczniowie! Zapraszamy do udziału w konkurach humanistycznych:

• ogólnopolski konkurs „Moje kosmiczne wakacje” przeznaczony dla klas IV-VIII, na który prace należy dostarczyć do 28 września;
  • ogólnopolski konkurs „Dokąd nas prowadzi twórczość polskich Noblistów?” dla klas VII-VIII, na który teksty trzeba dostarczyć do 9 października (odbędzie się etap szkolny, w wyniku którego trzy najlepsze prace zostaną przekazane do Organizatorów).

Regulaminy konkursów znajdują się na podstronie KONKURSY. Prace proszę przynosić do nauczycieli języka polskiego.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację