Logotyp jednostki organizacyjnej

Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Korczaka w CzeladziStrona pełni funkcję BIP

11 GRU 2019

Turniej Maszyn Wiatrowych

W dniu 7 grudnia dwie drużyny z Naszej szkoły wzięły udział w kwalifikacjach do VIII Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wiatrowych. Konstrukcje maszyn wiatrowych zostały wykonane przez przez uczniów przy wsparciu nauczyciela fizyki.

Drużynę "Pędziwiatry" reprezentowali: Mateusz Czachor z klasy VIIIA oraz Maksymilian Musiał i Jan Radzięta z klasy VIIA, drugą drużynę "Zwrot Akcji" reprezentowały dziewczyny z klasy VIIIB Natalia Sołtys, Alicja Kuliś oraz Natalia Mastalerz.

Mimo dużej konkurencji w większości doświadczonych już drużyn nasi przedstawiciele zajęli miejsca 5 – Zwrot Akcji oraz 8 – Pędziwiatry. Dzięki tym wynikom drużyna dziewczyn zakwalifikowała się do ogólnopolskiego finału który odbędzie się 14 grudnia w Piasecznie.

MJ

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji: