Logotyp jednostki organizacyjnej

Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Korczaka w CzeladziStrona pełni funkcję BIP

08 GRU 2019

Paczka dla Bohatera

Nasz szkoła włącza się do niezwykle szlachetnej akcji. Organizatorem jest Stowarzyszenie Paczka dla Bohatera., przy współpracy Biura Poselskiego Posła na Sejm RP Roberta Warwasa z Dąbrowy Górniczej. Uczniowie wykonali niezwykle pięknie i pełne ciepłych życzeń kartki świąteczne dla weteranów i kombatantów, ludzi którzy walczyli o wolną Polskę – żołnierzy Września 39, wszystkich frontów walczących na Zachodzie jak i na Wschodzie, organizacji bojowych m.in.: AK, NSZ, WIN, podziemia niepodległościowego po zakończeniu wojny oraz osób represjonowanych przez ustrój komunistyczny, czy także rannych i poszkodowanych weteranów wojennych misji poza granicami kraju. Kartka własnoręcznie wykonana przez dzieci sprawi ogromna radość naszym Bohaterom i z pewnością zostanie doceniona.

Koordynatorzy szkolnej akcji : Dorota Bengier- Babiarz, Beata Lewosz, Kornelia Sobczyk

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji: