Strona główna/Aktualności/„Kreatywne lapbooki”

„Kreatywne lapbooki”

21 Października 2020

W ramach zajęć rozwijających „Kreatywne lapbooki” uczniowie klasy 2b zamienili salę lekcyjną w małe laboratorium - wykonali doświadczenie pt. „Wulkan”.
Doświadczenie było wprowadzeniem do kolejnego tematu omawianego w czasie zajęć.
Każdy uczeń przygotował z masy solnej konstrukcję wulkanu, do której wlewał przygotowaną w czasie zajęć miksturę. Dzięki niej doszło do reakcji chemicznej, której następstwem był wybuch wulkanu. Uczniowie byli bardzo zaangażowani i zafascynowani lekcją.

Wychowawca - Aleksandra Bronny

Zajęcia rozwijające „Kreatywne lapbooki”

Doświadczenie było wprowadzeniem do kolejnego tematu omawianego w czasie zajęć.

Wychowawca - Aleksandra Bronny

Rejestr zmian