Strona główna/Aktualności/Klasa II B wraz z wychowawcą Aleksandrą Bronny (..)

Klasa II B wraz z wychowawcą Aleksandrą Bronny przystąpiła do projektów edukacyjnych

26 Października 2020

W bieżącym roku szkolnym klasa II B wraz z wychowawcą Aleksandrą Bronny przystąpiła do dwóch projektów edukacyjnych.

Pierwszy z nich to projekt Polskiej Akcji Humanitarnej „Godziny Wychowawcze ze Światem”.

To całoroczny cykl zajęć, będących zaproszeniem do zgłębiania wyzwań współczesnego świata. W ramach projektu każdy uczeń otrzymał „Bazgrolnik -świat i ja”, w którym zamieszczone są zadania do omawianych tematów.

Drugim projektem jest Uniwersytet Dzieci w Klasie pt. „Mali matematycy. Gdzie kryje się matematyka?”.

Uczniowie w trakcie zajęć poznają praktyczne zastosowanie matematyki. Otrzymali oni indeksy, w których będą odnotowywać postępy w projekcie.

Projekty edukacyjne

Klasa II B wraz z wychowawcą Aleksandrą Bronny przystąpiła do dwóch projektów edukacyjnych.

Projektu Polskiej Akcji Humanitarnej „Godziny Wychowawcze ze Światem”.

Uniwersytetu Dzieci w Klasie pt. „Mali matematycy. Gdzie kryje się matematyka?”.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację