Strona główna/Aktualności/Mikołajki Korczakowskie klas I-III

Mikołajki Korczakowskie klas I-III

7 Grudnia 2021

W naszej szkole "Mikołajki Korczakowskie" już na stałe wpisały się w kalendarz szkolnych wydarzeń. W tym roku również z tej właśnie okazji nie zabrakło śmiechu, radości i zabawy. Uczniowie przyszli do szkoły ubrani na czerwono oraz w mikołajkowych czapkach. Dzięki temu w klasach i na korytarzach zrobiło się wesoło i kolorowo.
Podczas akademii zorganizowanej przez Mały Samorząd Uczniowski również nie zabrakło dobrej zabawy. Był taniec, śpiew oraz wspólna zabawa. Tematyka akademii jak zwykle nawiązywała do naszego wspaniałego patrona Janusza Korczaka, który był również głównym bohaterem konkursowych zmagań.

Ten dzień przyniósł mnóstwo niespodzianek i dobrej zabawy.

W szkole pojawił się także Święty Mikołaj, który odwiedził wszystkie klasy I-VIII i obdarowywał uczniów pysznymi słodkościami... za co serdecznie DZIĘKUJEMY naszej Radzie Rodziców :)